Nabízíme

Z prostoru, který se nám naskytnul jsme se snažili s kolegy „vytřískat“ maximum, tak abychom oslovili co možná nejširší skupinu zákazníků. U nás by si měl na své přijít opravdu každý od těch nejmenší až po babičky a dědečky. Pojďme si tedy alespoň v rychlosti BFIT projít místnost po místnosti.

Hlavní tělocvična

V tomto prostoru by si měl přijít na své každý kdo rád cvičí, ať už jakkoliv a s čímkoliv. Hlavní tělocvična v sobě ukrývá cardio zónu, která zahrnuje tři běžecké pásy, dva eliptické trenažery, dvě spinningová kola a jedny schody.

Zjistit více

Wellness zóna

V suterénu budovy je umístěna wellness zóna, která je tvořena šatnou, dvěma saunami, ochlazovacím bazénkem, odpočívárnou a samozřejmě sociály.

Zjistit více

Dětská tělocvična / hřiště

Dětské hřiště je věnované našim nejmenším sporťákům. Děti zde naleznou celou škálu sportovních pomůcek a vybavení. Za zmínku stojí horolezecká stěna, bazének s míčky nebo skákací hrad.

Zjistit více

Sál pro skupinové lekce

Druhá tělocvična je primárně určená pro skupinové lekce, ale v době, kdy zde žádná lekce probíhat nebude je plně k dispozici všem návštěvníkům fitka, jelikož jsou obě tělocvičny od sebe odděleny posuvnými dveřmi lze jednoduše přecházet z jedné místnosti do druhé a prostor ke cvičení se nám tak zvětší.

Zjistit více

Vstupní hala

Při vstupu do BFITu se před vámi otevře vstupní hala, kde naleznete recepci, která zároveň slouží jako bar. Návštěvníci, kteří chtějí navštívit naše fitko popřípadě sauny se zde odbaví a mohou tak vstoupit do útrob našeho sportoviště.

Zjistit více

Rezervuj si trénink!

Rezervace
Vyzkoušej nejnabušenější fitko v celém širokém okolí a dopřej svému tělu skvělý aktivní odpočinek
U nás jsou vítáni všichni od nejmenších až po babičky a dědečky. Nikdy není pozdě na to začít žít zdravěji!
Najdeš u nás i wellness zónu tvořenou dvěma saunami, odpočívárnou a ochlazovacím bazénkem.
Chceme budovat v našich dětech radost ze sportu od útlého dětství, proto jsme připravili něco i pro nejmenší.